Par mums

Veselības centrā 4 (VC4) ir pieejami visa veida krūšu izmeklējumi, un katram no tiem ir savs mērķis, bet tieši šī digitālā mamomografija ar tomosintēzi sievietēm pēc 40 ir īpaši informatīva. Tās izšķiršanas spēja ir būtiski uzlabojusies, procentuāli vairāk varēs novērst diagnostikas kļūdas un atklāt pavisam sīkus veidojumus krūtīs.

VC4 ir viens no aktīvākajiem krūšu profilaktisko pārbaužu veicinātājiem un tagad diagnostisko izmeklējumu klāstu ir papildinājusi viena no pasaulē progresīvākajām krūšu izmeklēšanas tehnoloģijām - digitālās mamografijas iekārtu ar tomosintēzes iespēju (Hologic Selenia Diamensions). .

 

Mūsu pakalpojumi

VC4 mobilais digitālais mamogrāfs (īpaši aprīkots autobuss), kura pieejamība VC4 organizētajos izbraukumos pa Latviju atvieglos Jums iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas (krūšu dziedzeru rentgenoloģisko) izmeklējumu Jūsu…
Ar mamogrāfijas metodi ir iespējams diagnosticēt audzējus, kad tie vēl ir nelieli un nav jūtami. Sākumstadijā pastāv iespēja tos relatīvi viegli ārstēt, tādēļ ir ļoti…
Mamogrāfija ir krūts izmeklēšana ar rentgena stariem. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi vai kādas citas krūts problēmas. 

© Copyright MAMOGRĀFIJA 2015.-2018.